JUREX partnerė Agne Bielskienė dalyvavo European Law Firm visuotiniame narių susirinkime

Rugsėjo pabaigoje Lisabonoje vyko European Law firm visuotinis narių susirinkimas. Jame kartu su kitų Europos šalių advokatų kontorų atstovais dalyvavo ir JUREX partnerė, advokatė Agnė Bielskienė.

Susirinkimo metu organizacijos nariai dalijosi 2019 m. trečio ketvirčio veiklos naujienomis. Delegatai svarstė specialiai sudarytos darbo grupės pateiktus pasiūlymus, susijusius su organizacijos ateities strategija.

Lenkų atstovas Rafal Sarbinski dalijosi tinkamo atlygio reglamentavimo problematika Lenkijoje įgyvendinant Direktyvą 2014/26 / ES dėl kolektyvinio autorių teisių ir gretutinių teisių administravimo ir daugiateritorių licencijų naudoti muzikos kūrinius  internete teikimo vidaus rinkoje.

Inês Laureano Santos, viena iš Portugalijos advokatų kontoros Asdrúbal Calisto E Associados partnerių, pristatė savo pagrindines ir nišines kompetencijos sritis.

Mokesčių ir finansų specialistas Nuno Pinto Fernandes pristatė Portugalijoje taikomą patrauklią apmokestinimo schemą nenuolatiniams gyventojams, o nekilnojamojo  turto ekspertas ir vystytojas Diogo Pinto Gonçalves pateikė išsamią rinkos apžvalgą, apimančią dabartines nekilnojamojo turto plėtros, užsienio investicijų ir turizmo tendencijas šalyje.

JUREX European Law Firm, vienijančios advokatų kontoras visoje Europoje, nare tapo 2018 metais. Ši narystė suteikia JUREX galimybes keistis aktualia informacija, dalintis patirtimi bei savo klientams pasiūlyti platų teisės ekspertų tinklą visoje Europoje.

 

visos įžvalgos
Lietuvių
English

Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą, statistiniais bei rinkodaros tikslais Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX svetainėje naudoja slapukus.

Būtinieji slapukai
Būtinieji slapukai yra reikalingi tinkamam svetainės veikimui.
Analitiniai slapukai
Analitiniai slapukai renka statistinę informaciją, siekiant optimizuoti svetainės veikimą.
Rinkodaros slapukai
Rinkodaros slapukai leidžia trečiosioms šalims pateikti jums pritaikytus pasiūlymus ir reklamą.
Sutinku
Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pateikdami prašymą el. paštu info@jurex.lt. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.