Patarimai, kaip tinkamai įgyvendinti Darbo kodeksą (webinaras)

Video seminaro tiesioginė transliacija

Sausio 31 d. 10:00

Praėjusiais metais įsigaliojęs Darbo kodeksas neabejotinai pakeitė iki šiol nusistovėjusius darbo santykius tarp darbdavio ir darbuotojo. Ar verslas tinkamai juos pasitiko ir kokios yra pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria didžioji dauguma vadovų bei personalo specialistų?

Apie jas kalbės ir praktiniais patarimais dalinsis verslo ginčų advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė ir asocijuotoji partnerė Karolina Laurynaitė.

Jurgita Judickienė – specializuotos verslo ginčų advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė, turinti 20 m. profesinę patirtį sprendžiant verslo ginčus ir teikiant konsultacijas transporto ir draudimo, įmonių, darbo ir viešųjų pirkimų teisės klausimais. 2015 m. naujienų portalo DELFI tyrimo duomenimis, J. Judickienė buvo įtakingiausių Lietuvos teisininkų sąraše, o 2013 m. ir 2008 m. savaitraščio „Veidas“ rengtose apklausose išrinkta kaip viena geriausių advokačių Lietuvoje.

Karolina Laurynaitė – JUREX asocijuotoji partnerė, turinti didesnę nei 6 m. profesinę patirtį. Pagrindinė advokatės veiklos sritis – nesąžiningos konkurencijos ir darbo teisinių santykių ginčai, viešieji pirkimai.

Tiesioginę transliaciją stebėti galima Versli Lietuva Facebook paskyroje. 

Daugiau informacijos čia.

visos įžvalgos
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24, Vilnius, jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu.