Kodėl pirkimų vadovai turėtų skirti didesnį dėmesį sutartims?

„Kodėl pirkimų vadovams vertėtų didesnį dėmesį skirti sutartims? Senosios demokratijos valstybėse, kur pagarba ir žodinis susitarimas turi gerokai didesnę vertę nei rašytinis, toks klausimas, greičiausiai, nekiltų. Visgi, mes dar mokomės daugelio dalykų, tarp jų ir pagarbos bei pasitikėjimo, todėl kai kuriais atvejais „raidė popieriuje“ turi didesnę vertę, nei žodinis sutarimas“, – sako Jurgita Judickienė, JUREX verslo ginčų advokatų kontoros vadovaujančioji partnerė, advokatė.

Apie tai, kada sutartis yra gera, o kada ne bei ką vertėtų daryti, jog ji turėtų vertę, o ne būtų tik popieriumi stalčiuje J. Judickienė kalbės „Pirkimų vadovų konferencijoje“, vyksiančioje kovo 22 d.

 

 

Pirkimu_vadovu_konferencija2018_Jurex_Jurgita Judickiene

Ką apie sutartis ir dažniausias jų sudarymo klaidas sužinosite kovo 22 d. „Pirkimų vadovų konferencija 2018“, pasakoja advokatų kontoros JUREX verslo ginčų advokatai vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė. Dar nerezervavote sau vietos? Užsiregistruokite: http://www.vcc.lt/lt/renginiai/5/pirkimu-vadovu-konferencija-2018/r110/register

Posted by VCC verslo konferencijos • Vilniaus konferencijų centras on 2018 m. kovo 15 d.

visos įžvalgos
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24, Vilnius, jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu.