Karjera

Prisijunk prie mūsų nuolat tobulėjančios komandos.

Viena geriausių verslo ginčų komandų Lietuvoje nuolat ieško motyvuotų ir kartu norinčių dirbti kolegų.

Jei manai, kad mūsų kolektyvą puikiai papildytum savo turimomis kompetencijomis ar norėtum specializuotis būtent šioje srityje - lauksime Tavo žinutės su gyvenimo aprašymu!

Šiuo metu siūlome darbą advokatui/advokato padėjėjui, norinčiam dirbti viešųjų pirkimų, darbo teisės ar asmens duomenų apsaugos srityse.

10 priežasčių prisijungti prie JUREX komandos:

  • 1.   Esame vienintelė specializuota bylininkų komanda Lietuvoje, pasiruošusi padėti augti šioje srityje norinčiam besispecializuoti kolegai.
  • 2.   Rūpinamės kolegų tobulėjimu, todėl akiratį plečiame ne tik gausioje ir nuolat atnaujinamoje bibliotekėlėje, bet ir įvairiuose seminaruose bei mokymuose.
  • 3.   Kiekvienas kolega specializuojasi tam tikroje srityje, todėl išsiaiškinę tavo stiprybes ir norus, sudarysime visas galimybes augti kaip specialistui pasirinktoje sferoje.
  • 4.   Nauji darbuotojai turi galimybę pasinaudoti mentorystės programa, kurios metu skiriamas mentorius, padedantis adaptuotis prie komandos naujai prisijungusiam kolegai.
  • 5.   Jaunesni kolegos jau nuo pat pirmųjų darbo dienų kontoroje turi galimybę kartu su advokatais dalyvauti teismo posėdžiuose bei semtis patirties iš vyresnių profesionalų.
  • 6.   Skaidrumas – viena svarbiausių vertybių JUREX kolektyve, todėl reikalavimai siekiant kilti karjeros laipteliais yra vieši ir visiems prieinami.
  • 7.   Kiekvienas kolega turi aiškų ir detalų karjeros planą bei vidines taisykles, kurios yra prieinamos visiems bei užtikrina lygias bei pamatuojamas galimybes darbuotojams.
  • 8.   Mums svarbi verslo aplinka Lietuvoje, todėl siekiame kurti atsakingo bylinėjimosi kultūrą šalyje rengdami „Verslo ginčų indeksą“.
  • 9.   Puoselėjame bendradarbiavimą ir draugystę, todėl kiekvieną mėnesį yra organizuojami bendri pasibuvimai ar išvykos.
  • 10.   Esame pasirengę šiltai ir draugiškai sutikti naujus kolegas, prisijungiančius prie vienos geriausių bylininkų komandų Lietuvoje.

Bendra užlausa

Vardas, Pavardė *

El. pašto adresas *

Arbitrų ir mediacijos paslaugos
Darbo ir nesąžiningos konkurencijos ginčai
Ekonominiai ir korupciniai nusikaltimai
Ginčai dėl bankroto
Ginčai dėl įmonių valdymo (akcininkų ginčai)
Ginčai dėl statybų ir nekilnojamojo turto
Ginčai su užsienio subjektais
Ginčai su valstybės institucijomis
Ginčų prevencija
Intelektinės nuosavybės ginčai ir asmens duomenų apsauga
Transporto ir draudimo ginčai
Viešųjų pirkimų ginčai

Jus dominanti sritis *

Kodėl norite dirbti Jurex? *

Pridėti CV

Siųsti

Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24, Vilnius, jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu.