Jurgita Judickienė tapo LAVA valdybos nare

Advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė išrinkta į Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) valdybą. Būdama valdybos narė, J. Judickienė prisidės prie socialinės atsakomybės projektų augimo ir plėtros šalyje, atsakingos ir etiškos veiklos principų diegimo versle.

„Tikiu, kad tik socialiai atsakingas verslas ateityje išliks konkurencingoje rinkoje, pelnys klientų lojalumą ir pritrauks talentingų darbuotojų. Tad sieksiu, kad LAVA nariai turėtų galimybę semtis patirties, mokytis iš Lietuvos ir kitų šalių praktikos, ja aktyviai dalintųsi tarpusavyje. Suvokimas, kas yra socialiai atsakinga veikla, kokią naudą ji gali atnešti, turi didėti mūsų šalies versle, tarp institucijų bei visuomenėje“, – pabrėžia advokatė J. Judickienė.

Tarp šiais metais numatytų LAVA strateginių tikslų – atsakingam verslui palankios politikos formavimas, verslo atsakomybės kompetencijų stiprinimas. Taip pat siekiama didinti visuomenės supratimą apie darnų ir atsakingą verslą.

Asociacija įkurta 2013 m., yra Jungtinių Tautų „Pasaulinio susitarimo“ atstovybė Lietuvoje.

visos įžvalgos
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24,, Vilnius, jį tvarkytų tiesioginės rinkodaros tikslu.