JUREX tapo „The European law firm“ organizacijos nare

Praėjusią savaitę „The European law firm“ organizacijos narių gretas papildė verslo ginčų advokatų kontora JUREX. Europos advokatų kontoras vienijančią bendruomenę sudaro po vieną bendrovę iš kiekvienos šalies.

„The European Law Firm“ buvo įkurta 1989-ais metais didėjant konsultacijų, susijusių su tarptautine teise poreikiui. Organizacija yra pirmasis teisės srities tinklas, registruotas Briuselyje. Šiandien „The European Law Firm“ vienija daugiau nei 800 teisininkų visoje Europoje.

Organizacijos nariai konsultuoja tarptautines įmones, valdžios institucijas bei privataus sektoriaus įmones ne tik Europoje, bet ir už jos ribų.

„Džiaugiamės prisijungę prie stipraus profesionalų tinklo ir didžiuojamės būdami vienintele advokatų kontora iš Lietuvos, esančia organizacijos nare. Tikimės, kad bendradarbiavimas bus sklandus ir sieksime, kad jis būtų naudingas mūsų klientams“, – teigia JUREX partnerė, advokatė Agnė Bilotaitė.

visos įžvalgos
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24, Vilnius, jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu.