JUREX ekspertai ir patirtis transporto srityje įvertinti rinkos profesionalų

JUREX transporto ir draudimo praktikos grupė buvo pripažinta vienu prestižiškiausių įvertinimų teisininkų tarpe, kuriuos kasmet organizuoja „Legal 500“. JUREX ekspertai Jurgita Judickienė, Jelena Cvirko ir Marius Tamošiūnas taip pat buvo įvertinti ir paminėti Lietuvos geriausiųjų gretose. 

Sukaupta patirtis:

Verslo ginčų advokatų kontoros transporto ir draudimo praktikos grupei teko konsultuoti klientus dėl nuostolių, susijusių su Europos vežėjų karteliu, prieš didžiuosius gamintojus (MAN, Volvo/Renault, Daimler, Iveco, DAF and Scania). Ekspertai taip pat turėjo dešimtis bylų dėl UK pasienio sankcijų, taikomų Lietuvos vežėjams. Kontoros ekspertai buvo pirmieji Lietuvoje pasiūlę Lietuvos kelių transportininkams teisinę pagalbą ne tik bylose prieš UK pasienio tarnybą, bet ir vedant apmokymus neteisėtų pervežimų tema.

 

visos įžvalgos
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24, Vilnius, jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu.