Atvejų analizės

Naujausia patirtis

Filtruoti pagal žmogų
Išvalyti filtrą
Marius Tamošiūnas
Karolina Laurynaitė
Jurgita Judickienė
Kęstutis Žičkus
Jelena Cvirko
Laimonas Judickas
Agnė Bilotaitė
2017 Sėkmingai atstovautas klientas Hagos apygardos teisme Sėkmingai atstovautas klientas tarptautinėje byloje, Hagos apygardos teisme, dėl kompleksinių agentūros santykių bei nesąžiningos konkurencijos veiksmų. JUREX taip pat sėkmingai administravo 3 mln. EUR vertės probleminių paskolų portfelį. Bylinėjimosi vertė Hagos apygardos teisme – 8,7 mln. EUR
Prie atvejo dirbę specialistai:
Marius Tamošiūnas
2017 Laimėta byla dėl viešųjų pirkimų kvalifikacijos atitikimo Atstovaudami medicinos prekėmis ir įranga prekiaujančiai įmonei, laimėjome bylą prieš Kauno klinikas dėl viešojo pirkimo konkurso ir perkančiosios organizacijos sprendimo pripažinti mūsų klientą neatitinkančiu konkurso reikalavimų dėl kvalifikacijos. Mūsų klientas buvo grąžintas į konkursą, jį laimėjo, sudarė viešojo pirkimo sutartį ir ją sėkmingai įvykdė.
Prie atvejo dirbę specialistai:
Karolina Laurynaitė Jurgita Judickienė
2017 Laimėta nesąžiningos konkurencijos byla Atstovaudami apsaugos paslaugas teikiančiai bendrovei, laimėjome bylą prieš konkuruojančią bendrovę dėl nesąžiningos konkurencijos. JUREX pavyko įrodyti, kad buvusiam konkuruojančios įmonės darbuotojui perėjus dirbti į mūsų kliento įmonę, nebuvo pažeisti įstatymai.
Prie atvejo dirbę specialistai:
Jurgita Judickienė Karolina Laurynaitė
2017 Sudaryta taikos sutartis tarp genrangovo ir subrangovo Atstovavimas kogeneracinių jėgainių tiekėjai dėl sutarties nutraukimo pripažinimo neteisėtu, nuostolių atlyginimo, skolos ir netesybų priteisimo bei genrangovo priešieškinį JUREX klientui dėl atliktų darbų akto pripažinimo negaliojančiu ir pagal sutartį mokėtinos sumos sumažinimo. Ginčo suma: 711.254,50 eur. Sudaryta taikos sutartis.
Prie atvejo dirbę specialistai:
Kęstutis Žičkus
2016 Sumažintos baudos už nelegalų gabenimą Atstovaudami transporto bendrovėms 55–80 proc. sumažinome klientams Jungtinės Karalystės Pasienio tarnybos paskirtas baudas už nelegalių imigrantų gabenimą transporto priemonėje, taip pat sėkmingai padėjome klientams atgauti Jungtinėje Karalystėje konfiskuotas transporto priemones.
Prie atvejo dirbę specialistai:
Jelena Cvirko Laimonas Judickas
2016 Laimėtas ginčas dėl autorinio kūrinio panaudojimo Laimėjome ginčą, kuriame mūsų klientas buvo kaltinamas neteisėtu autorinio kūrinio – baldų dizaino – panaudojimu, reikalaujant atlyginti žalą ir sunaikinti visus turimus panašaus dizaino baldus.
Prie atvejo dirbę specialistai:
Agnė Bilotaitė
2016 Laimėtas ginčas dėl nuostolių atlyginimo tarp užsakovo ir rangovo Atstovavimas byloje NT plėtotojui dėl nuostolių atlyginimo. Ginčas tarp užsakovo ir rangovo kilo vykdant projektą „Komercinės paskirties pastatas su gyvenamaisiais butais ir požemine stovėjimo aikštele, gynybinės sienos bokšto rekonstravimas – pritaikymas kavinei, pėsčiųjų gatvelės statyba“. Ginčo suma: 832.635,79 eur.
Prie atvejo dirbę specialistai:
Kęstutis Žičkus
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *