Apie mus

Vienintelė Lietuvoje specializuota verslo ginčų advokatų kontora

Jau daugiau nei 13 metų atstovaujame klientams verslo nesutarimuose ir teikiame efektyvius patarimus, kaip jų išvengti. Su 24-iais profesionalais esame didžiausia specializuota bylininkų komanda Lietuvoje, 8 metus iš eilės tarptautinių teisės žinynų reitinguojama profesionaliausių bylininkų gretose. 2018 m. tapome organizacijos „European Law firm“, vienijančios advokatų kontoras visoje Europoje, nariais ir džiaugiamės turėdami galimybę bendradarbiauti su plačiu partnerių tinklu.

Teikiame ne tik teisines paslaugas, bet ir skatiname bylinėjimosi kultūrą Lietuvoje. Siekiame, kad verslo ginčai būtų sprendžiami pasitelkiant mediaciją ar taikinimo procedūras, o taip pat kasmet, pagal statistinius duomenis, rengiame unikalią ir vienintelę Europoje verslo ginčų apžvalgą „Verslo ginčų indeksas“, kurioje atsispindi Baltijos šalių bylinėjimosi pokyčiai ir tendencijos verslo sektoriuje.

Savo darbe visuomet vadovaujamės trimis vertybėmis: orientacija į rezultatą, operatyvumas ir pasiekiamumas bei kokybė, nulemta išskirtinės specializacijos.

489

teisminiai procesai per metus.

85%

laimėtų bylų.

26%

bylų išsprendėme taikos sutartimi.

700mln. EUR

didžiausia teikta ieškinio suma, atstovaujant kliento interesus.

Esame

„European Law firm“ nariai

Turime

partnerius visoje Europoje

Nori tapti komandos dalimi?

Viena geriausių verslo ginčų komandų Lietuvoje nuolat ieško motyvuotų ir kartu norinčių dirbti kolegų.

karjera
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24, Vilnius, jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu.