Advokatė Jurgita Judickienė – geriausių Lietuvos advokatų dvidešimtuke

2013-12-02-Veido virselisAdvokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX steigėja, advokatė Jurgita Judickienė – viena iš dvidešimties geriausių Lietuvos advokatų.

Savaitraščio „Veidas“ 2013 m. lapkričio mėn. atliktoje apklausoje teisėjų, prokurorų, universitetų teisės katedrų vedėjų ir teisės srities mokslininkų, didelių įmonių, valstybinių institucijų teisės skyrių vadovų buvo prašoma nurodyti stipriausius Lietuvos advokatus. „Daugeliui „Veido“ apklausoje dalyvavusių teisėjų, prokurorų, teisės mokslininkų ar didelių įmonių teisininkų nebuvo sunku išvardyti advokatus, kurių profesionalumu jie žavisi ir kurie jiems yra didžiausi autoritetai. Tiek teisėjai ar prokurorai, su advokatais susiduriantys teismo posėdžių salėje, tiek daug bylų turinčių įmonių teisės skyrių vadovai daugiausia minėjo tas pačias pavardes“, – teigiama savaitraščio „Veidas“ straipsnyje „Advokatūros elitas: ar jam dar svarbi advokato profesijos misija?“

Straipsnyje toliau rašoma: „Mūsų ekspertų vertinimu, į šį sąrašą patekę advokatai turi ir nemažai bendrų bruožų. Pirma, dažnas jų teisininko karjerą pradėjo ne anksčiau kaip prieš du dešimtmečius. Antra, dauguma šių advokatų pasižymi didele erudicija ir turi milžinišką žinių bagažą, yra nepriekaištingos reputacijos, pavyzdingai paiso etikos principų […] ir per savo praktiką yra įgiję ir kolegų, ir klientų pagalbą bei pasitikėjimą“.

Apie Lietuvos advokatūros elitą skaitykite 2013 m. gruodžio 2 d. savaitraščio „Veidas“ specialaus priedo „Lietuvos advokatūrai – 95-eri“ straipsnyje „Advokatūros elitas: ar jam dar svarbi advokato profesijos misija?“ (Nr. 49, p. 6–8).

2013-12-02-Veide JUREX reitingas

visos įžvalgos
Sužinokite daugiau

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. pašto adresas *
Pateikdama(s) savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, kodas 3005573017, T. Kosciuškos 24, Vilnius, jį tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu.